Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Siedziba i oddziały firmy TABAL Spółka Jawna Jan Kidaj, Mieczysław Daniel

Oddział Lublin

TABAL Spółka Jawna

ul. Energetyków 14
20-468 Lublin
woj. lubelskie

sprzedaż tel. 81 710 29 11, 12, 13

fax 81 749 00 51

hurtownia@tabal.pl

GPS: N 51° 12' 28" E 22° 33' 9"

pokaż na mapie...

Oddział Radom

TABAL Spółka Jawna

ul. Polna 30/32
26-600 Radom
woj. mazowieckie

tel. 48 340 52 80, 362 86 22
tel. kom. 603 750 501

fax 48 363 20 76

radom@tabal.pl

GPS: N 51° 24' 27", E 21° 8'

pokaż na mapie...

Oddział Zamość

TABAL Spółka Jawna

ul. Kilińskiego 74
22-400 Zamość
woj. lubelskie

tel. 84 639 64 54
tel. kom. 603 267 029

fax 84 638 50 40

zamosc@tabal.pl

GPS: N 50° 43' 28" E 23° 16' 8"

pokaż na mapie...

Oddział Siedlce

TABAL Spółka Jawna

ul. Brzeska 179
08-110 Siedlce
woj. mazowieckie

tel. 25 632 00 60
tel. kom. 601 374 802

fax 25 632 00 59

siedlce@tabal.pl

GPS: N 52° 8' 53.6" E 22° 18' 24.4"

pokaż na mapie...

Oddział Olsztyn

TABAL Spółka Jawna

ul. Budowlana 2B
10-424 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

tel. 89 532 09 39
tel. kom. 601 913 154, 785 200 832

fax 89 533 21 76

olsztyn@tabal.pl

GPS: N 53° 47' 1" E 20° 31' 59"

pokaż na mapie...

Oddział Mielec

TABAL Spółka Jawna

ul. Racławicka 7b
39-300 Mielec
woj. podkarpackie

tel. 17 773 11 55
tel. kom. 601 374 466

fax 17 773 11 55

mielec@tabal.pl

GPS: N 50° 16' 59" E 21° 26' 16"

pokaż na mapie...

Oddział Kielce

TABAL Spółka Jawna

ul. Długa 30
25-650 Kielce
woj. świętokrzyskie

tel. 41 347 93 03

kielce@tabal.pl

GPS: N 50° 53' 21" E 20° 35' 45"

pokaż na mapie...

Siedziba Lublin

TABAL Spółka Jawna

ul. Energetyków 14
20-468 Lublin
woj. lubelskie

Jan Kidaj — właściciel
Mieczysław Daniel — właściciel
Grzegorz Bartosik — Dyrektor Generalny gbartosik@tabal.pl

księgowość tel. 81 745 55 32, 33
kadry tel. 81 745 55 34

GPS: N 51° 12' 28" E 22° 33' 9"

pokaż na mapie...